למה להזמין הנדימן לאחר שיפוץ דירה

אנחנו מבלים בבתים שלנו זמן רב ועוד יותר מכך משמעותי. תקופת הקורונה לימדה אותנו עד כמה חשוב להתאים את מרחב המגורים לצרכים העכשוויים שלנו, ובמקביל גם להפוך את כל החללים לנעימים לעין. בהתאם לא מפתיע לגלות עלייה בביקוש לשיפוצים ובפרט לאלה המקיפים, כלומר שיפוץ כל הדירה קומפלט. כדי להשלים את השינוי ולהבטיח מקסימום תועלת באמת, כדאי בחלק מהמקרים להזמין אחרי השיפוץ גם הנדימן – ובעמוד זה תמצאו הסברים מפורטים לכך.

 

הספקות הטבעיים אחרי השלמת השיפוץ

קבלני שיפוצים מקצועיים מבצעים כמובן עבודה מקצועית מאוד. אם בחרתם נכון קבלן מיומן ועתיר ניסיון, סביר להניח שאחרי שהוא יסיים את העבודה וימסור לכם את הנכס, אתם תתבוננו בכל אחד מהחדרים והחללים בבית ותהיו מרוצים עד מאוד.

אבל, בחלק לא מבוטל מהמקרים, כעבור שבועיים שלושה פתאום יצוצו גם ספקות או חרטות. למשל, "ממש חבל שלא תלינו פה מדף", או "אולי בעצם כן היינו צריכים להוסיף מאוורר תקרה בחדר?", וגם "לא, התאורה הזו לא מייצרת את האווירה שבאמת רצינו".

 

לשאוף לעוד יותר טוב

חשוב להדגיש שכל אותם ספקות וחרטות הם דבר טבעי, ולא תוצאה של רשלנות בתכנון השיפוץ או בחירה לא נכונה של קבלן שיפוצים שלא מימש את התוכנית כפי שרציתם. גם כשמקפידים להתנהל לפי הכלל 'סוף מעשה במחשבה תחילה', והפרויקט מיושם באופן מושלם, אחרי שהוא מסתיים, וליתר דיוק כשחולף פרק זמן מסוים, ייתכן רצון בשינוי נוסף או בהשלמות.

זהו טבע האדם, ובעזרת הנדימן מוכשר אפשר לממש את השאיפה לעוד יותר טוב בקלות, במהירות ובעלות נמוכה מאוד.

 

הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול

שיפוץ דירות הוא פרויקט שמייצר שינויים גדולים: החלפת מטבח, חיפוי מחדש של הרצפות, התקנת תשתיות חדשות (אינסטלציה, חשמל וכו'), לפעמים אפילו שבירת קירות ועמודים וגם בניית קירות גבס, נישות ועוד. ההנדימן שמגיע אחרי השיפוץ משלים את השינויים הגדולים עם פעולות קטנות – שגם הן מייצרות הבדל גדול, גם בנוחות וגם במראה.

בין השאר ההנדימן תולה מדפים נוספים שהתגלה בהם צורך, תולה כוורת שמשדרגת את החלל, מרכיב מאוורר תקרה שהופך את ימי הקיץ הלוהטים לנעימים גם בלי מזגן יקר ומרעיש, מוסיף תנור באמבטיה כדי שיהיה אפשר לצאת מהמקלחת בלי לקפוא גם בשיא החורף, תולה וילונות וגם תמונות בזריזות ובלי לגרום נזק לקירות שרק נצבעו מחדש במהלך השיפוץ, ועוד ועוד. התוצאה: בית מושלם באמת וכזה שכיף להיות בו וגם לארח חברים וקרובי משפחה.

להזמין הנדימן

למה להיעזר בהנדימן ולא בקבלן השיפוצים?

לצורך ביצוע כל הפעולות הנ"ל, שלא היו חלק מתוכנית השיפוץ, אפשר להזמין גם את הקבלן שביצע את השיפוץ – אבל במקרים רבים הוא לא זמין באופן מידי משום שהוא כבר נמצא בעיצומו של פרויקט אחר. הנדימן לעומת זאת יהיה זמין הרבה יותר עבורכם, כך שלא תצטרכו להתעכב עם ההשלמות הנחוצות. בנוסף העלות של הפקדת המלאכות השונות בידי הנדימן מנוסה נמוכה במידה ניכרת בהשוואה להזמנה מחדש של קבלן השיפוצים, כך שהרבה יותר משתלם להיעזר בהנדימן.

מחפשים קבלן שיפוצים? הזמינו את המשפצים בישראל: https://www.renovations-israel.co.il/