איך בוחרים חברת ניסור בטון?

חברות ניסור בטון הן חברות אשר עובדות עם קבלני ניסור בטון מורשים. קבלני בטון מסייעים לקבלני בנייה בשלבים שונים בתהליך הבניה, בעיקר בשל שיפוצים או בזמן בניית שלד הבנייה. כאשר אתם עומדים מול פרויקט חדש, חשוב לבדוק מהי החברה שעומדת מולכם, מה הניסיון שלה והאם היא באמת יכולה לסייע לכם בתהליך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת חברת ניסור בטון.

מה זה ניסור בטון?

ניסור בטון הוא תהליך המתבצע בשלבים שונים בתחום הבנייה. השלב הראשון מתייחס לבניית השלד כאשר יש רצון ליצור פתחים שונים או תשתיות שונות בבטון. נכון, לעיתים אפשר לבנות מלכתחילה על פי תוכנית מסודרת, אך בכל תהליך בנייה קיימים שינויים ולכן עדיין קבלנים פונים לבעלי מקצוע לצורך ניסור בטון. כמו כן, תמיד יש שוני במידות והתפקיד של הקבלן הוא להתאים את המידות הרצויות.

מעבר ליצירת פתחים, ניסור בטון הוא גם בשביל רצפות ומדרגות. כאשר אנחנו רוצים לעצב את הבטון בצורה כלשהי ניתן לעשות זאת בצורה מדויקת באמצעות ניסור בטון, הדבר זהה גם ליצירת מדרגות בטון. באמצעות ניסור בטון אנחנו מקבלים תוצאה מדויקת שאינה פוגעת בחומר הגלם. ניסור בטון נעשה באמצעות מסור ייעודי המצופה רסיסי יהלום בחלק הדיסק. לעיתים השימוש יהיה בשילוב עם זרם מים קבוע כדי לקבל תוצאה מדויקת אף יותר. התהליך יכול להתבצע באמצעות שלט רחוק או באופן ידני וממוגן.

העלות של ניסור בטון נקבעת לפי עובי הבטון ובהתאם לסדר גודל העבודה לפי מטרים. ככל ששטח הפרויקט רחב יותר כך המחיר למטר יהיה נמוך. בהמשך נצרף טבלת מחירים בהתאם לכל תנאי העבודה. שימו לב, לא תמיד המחיר נקבע לפי מטרים ולעיתים ייקבע לפי פרויקט שלם. ריכזנו עבורכם דגשים לבחירת החברה לפני שתקבלו הצעת מחיר.

דגשים לבחירת חברה מקצועית:

  1. ניסיון – מה הניסיון שיש לחברה בה אתם בוחרים? ניסיון של שנתיים-שלוש בתחום השיפוצים אינו רלוונטי ברוב המקרים. אנחנו רוצים למצוא חברה שהניסיון שלה עולה על 10 שנים, חברה שחוותה לא מעט פרויקטים ויודעת להתמודד על מורכבויות עבודה. בתחום יש לא מעט "מכשולים" כמו תשתיות, קווי חשמל, עמודי בטון, כלונסאות ועוד.
  2. בטיחות – עד כמה החברה עובדת באופן בטיחותי? חברה ששמה דגש על בטיחות היא גם חברה שתעבוד באופן יסודי. לכן, כאשר אתם בוחרים חברה שימו לב מה הדגשים שהיא מציבה לעצמה. בטיחות בעבודה חייב להיות אחד הדגשים המרכזיים של חברה מקצועית.
  3. פינוי פסולת – האם החברה מפנה אחריה את הפסולת? יש לא מעט חברות שכוללות את פינוי הפסולת במחיר וזה מוצדק. כאשר מדובר על מבנה רב קומות פינוי הפסולת דורש השקעה וחיבור צינור ייחודי למקום. פינוי הפסולת חייב להיות בהתאם לחוק ורק למקומות המורשים בכך.

מחירון ניסור בטון:

סוג פרויקט מחיר
ניסור קורת בטון 3,500-5,500 ש"ח
עמוד בטון 20X40 600-800 ש"ח
אישור קונסטרוקטור 1,200-2,000 ש"ח
פינוי בטון 550-700 ש"ח
ניסור תקרה 200X100 700-1,200 ש"ח
ניסור בטון לפתחים (דלתות, חלונות) מחיר לפי מטר, החל מ-150 ש"ח

המלצה – חברת קאט בטון

חברת קאט בטון היא מבין החברות המובילות בתחום ניסור בטון, הריסת מבנים. החברה בעלת רזומה רחב במגוון רחב של פרויקטים, החל מפרויקטים פרטיים ועד לפרויקטים ציבוריים. החברה מחזיקה בניסיון של מעל 15 שנה ובראש סדר העדיפויות שלה עומד בטיחות וטובת הלקוח.

מה היה לנו עד עכשיו?